ukenfrdeitru

 Повідомлення

 Про закордонне відрядження доцентів закладу вищої освіти кафедри судової медицини та медичного правознавства Павлюковича Олександра Васильовича та Гараздюк Марти Славівни до Швейцарської Конфедерації

     Впродовж 30.08.2022 р. 04.09.2022 р. відбулася 101-а щорічна зустріч Німецького товариства судових медиків (DGRM - Deutsche Gesellschaft für Rechtsmedizin) - «Internationale Jahrestagung 2022» DGRM м. Лугано (Швейцарська Конфедерація), в якій взяли участь доценти закладу вищої освіти кафедри судової медицини та медичного правознавства Павлюкович Олександр Васильович та Гараздюк Марта Славівна.

Подробнее: Повідомлення Про закордонне відрядження доцентів закладу вищої освіти кафедри судової медицини...

Участь у роботі 100 ювілейного конгресу Німецького товариства судових медиків

   Впродовж 13-16-го вересня співробітники кафедри судової медицини та медичного правознавства професор Ванчуляк О.Я., доценти Гараздюк М.С. та Павлюкович О.В., а також доцент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Павлюкович Н.Д. взяли участь у роботі 100 ювілейного конгресу Німецького товариства судових медиків за участю Східно-Європейської асоціації судових медиків (Щира подяка за можливість взяти участь у науковому форумі президенту асоціації Dr. Kurt Truebner за рахунок наданого науковцям гранту у розмірі 2400 Євро).

Подробнее: Участь у роботі 100 ювілейного конгресу Німецького товариства судових медиків

Засідання Буковинського осередку Асоціації судових медиків України.

   06 квітня 2021 року на базі кафедри судової медицини та медичного правознавства БДМУ відбулося  засідання Буковинського осередку Асоціації судових медиків України присвячених Дню науки, під час засідання проф. Ванчуляк О.Я. доповів усім присутнім про ...

Подробнее: Засідання Буковинського осередку Асоціації судових медиків України.

   Наші вітання !

 Колектив  Чернівецько обласного бюро судово-медичної експертизи  та кафедри судової медицини та медичного правознавства Буковинського державного медичного університету вітає лікаря судово-медичного експерта, кандидата медичних наук Павлюковича Олександра Васильовича з присвоєнням йому у встановленому порядку вченого звання доцента, по кафедрі судової медицини та медичного правознавства Буковинського державного медичного університету. У відповідності з наказом Міністерства освіти і науки України від 26 листопада 2020 р. № 1471 «Про затвердження рішень атестаційної колегії міністерства».

 Участь у роботі 99 щорічного конгресу Німецького товариства судових медиків. 

   \ Впродовж 1-4-го вересня співробітники кафедри судової медицини та медичного правознавства професор Ванчуляк О.Я., доценти Гараздюк М.С. та Павлюкович О.В. взяли участь у роботі 99 щорічного конгресу Німецького товариства судових медиків за участю Східно-Європейської асоціації судових медиків...

Подробнее: Участь у роботі 99 щорічного конгресу Німецького товариства судових медиків.

98 - й щорічний конгрес асоціації судових медиків Федеративної Республіки Німеччина

    Упродовж 16-22 вересня 2019 р делегація науковців ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» у складі професора кафедри судової медицини та медичного правознавства, д.мед.н. Ванчуляка Олега Ярославовича, доцента кафедри судової медицини та медичного правознавства, к.мед.н. Павлюковича Олександра Васильовича та доцента кафедри судової медицини та медичного правознавства, к.мед.н. Гараздюк Марти Славівни відвідали м. Гамбург, Федеративна Республіка Німеччина, з метою участі в 98-му щорічному конгресі Німецького товариства судових медиків.

Подробнее: 98 - й щорічний конгрес асоціації судових медиків Федеративної Республіки Німеччина

Доцент кафедри судової медицини та медичного правознавства Гараздюк Марта Славівна відвідала ЗОШ № 1, де зустрілася з учнями 9-их та 11-го класів.

  

   У рамках проведення профорієнтаційної роботи 11 вересня доцент кафедри судової медицини та медичного правознавства Гараздюк Марта Славівна відвідала ЗОШ № 1, де зустрілася з учнями 9-их та 11-го класів. Учні були ознайомлені з перспективами та можливостями, які перед ними відкриває навчання у ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет».

Подробнее: Доцент кафедри судової медицини та медичного правознавства Гараздюк Марта Славівна відвідала ЗОШ...

Міжнародний судово-медичний конгрес.

   4-5 липня 2019 року кафедрою судової медицини та медичного правознавства ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» було проведено Міжнародний судово-медичний конгрес. В Конгресі прийняли участь 186 учасників з України та закордону, а саме: Молдови, Румунії, Білорусі, Польщі, Болгарії, Словаччини, Німеччини, Швейцарії. Також в роботі Конгресу прийняли участь представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста (Бразилія, Болівія).

   Доповіді учасників заходу були присвячені актуальним питанням судово-медичної науки та практики, а також проблемам реформування галузі.

Подробнее: Міжнародний судово-медичний конгрес.