ukenfrdeitru

Практична діяльність працівників кафедри

      Бачинський Віктор Теодосович - завідувач кафедри судової медицини та медичного правознавства БДМУ

  Протягом всього часу Бачинським В.Т. виконується практична робота на посаді начальника Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи управління охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації.

   Виходячи із завдань Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи робота виконується згідно наступних напрямків:

 • своєчасного виконання судово-медичних експертиз, досліджень та інших видів експертної роботи на рівні сучасних досягнень науки та практики;
 • проведення заходів направлених на скорочення строків виконання судово-медичних експертиз та досліджень;
 • впровадження в практику роботи відділів більш нових та достовірних методів і методик досліджень;
 • раціонального використання апаратури, реактивів, інструментарію та іншого медичного обладнання, а також технічно-правильній їх експлуатації;
 • застосування на практиці нормативних документів МОЗ України, а також інших офіційних документів з питань, які мають відношення до діяльності відділень обласного бюро судово-медичної експертизи, в тому числі методичних вказівок і рекомендацій;
 • практичної допомоги у роботі міжрайонних відділень, аналіз якісних показників їх діяльності з метою усунення наявних недоліків;
 • проведення і розбір найбільш складних експертиз, в тому числі і комісійних;
 • виконання експертиз ексгумованих трупів та інших видів складних експертиз;
 • постійної консультативної допомоги працівникам правоохоронних органів;
 • систематичного підвищення ділової кваліфікації співробітників відділу шляхом участі у засіданнях Методичної Ради згідно плану;
 • приймаю активну участь в роботі Чернівецького відділення Українського наукового товариства судових медиків і криміналістів;
 • забезпеченні високого рівня трудової дисципліни;
 • підтриманні належного санітарно-гігієнічного режиму у відділеннях бюро.

   Бачинський В.Т. бере активну участь у роботі асоціації судових медиків України (включений в склад центральної президії) та є головою асоціації судових медиків України в Чернівецькій області; а також позаштатним консультантом з судово-медичної експертизи при Чернівецькому обласному управлінні охорони здоров’я.

   Приймє участь у проведенні комісійних експертиз на базі Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи (голова комісії) та приймє участь у роботі клініко-патологічних конференцій за випадками смертей у лікарняних установах Буковини та інших регіонів України. Входить в склад обласної атестаційної комісії при управлінні охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації.

      Савка Іван Григорович - доцент кафедри судової медицини та медичного правознавства БДМУ.

  У 1998 році із відзнакою закінчив Буковинську державну медичну академію за спеціальністю “Лікувальна справа”. Із 1998 по 1999 рік навчався в інтернатурі за спеціальністю “Судово-медична експертиза” при Київській медичній академії післядипломної освіти лікарів ім. П.Л. Шупика, після успішного закінчення якої отримав рекомендацію на подальшу наукову роботу.

  Свою викладацьку, наукову та організаційну роботу постійно поєднує із практичною лікарською діяльністю на посаді лікаря судово-медичного експерта відділення судово-медичної експертизи трупів Чернівецького обласного бюро судово-медичних експертиз.

  Постійно приймає участь у відтвореннях місця події та скоєння злочину; участь у патологоанатомічних конференціях та участь у судово-медичних конференціях республіканського та міжнародного значення, у виїздах на місце виявлення трупів; проведення судово-медичних експертиз трупів з насильницькою смертю у морзі бюро під час нічних чергувань та у вихідні дні.

    Ванчуляк Олег Ярославович - доцент кафедри судової медицини та медичного правознавства БДМУ.

  Закінчив Буковинську державну медичну академію зі спеціальності “лікувальна справа” у 1999 році. Після закінчення навчання в академії, з серпня 1999 року по червень 2000 року проходив інтернатуру зі спеціальності “судово-медична експертиза” в Київській медичній академії післядипломної освіти лікарів ім. П.Л.Шупика. Після закінчення інтернатури з липня 2000 року був зарахований на посаду лікаря-судово-медичного експерта.

  Бере активну участь у роботі судово-слідчих бригад під час огляду тіл померлих осіб на місці події та проведення розтину у морзі бюро під час нічних чергувань та у вихідні дні.

  Неодноразово приймав участь у судових засіданнях судів різних інстанцій під час розгляду складних справ.

  Приймав участь у проведенні та консультуванні важких випадків насильницької та ненасильницької смерті, надає консультацій судово-слідчим органам.

       Беженар Ілля Леонідович - доцент кафедри судової медицини та медичного правознавства БДМУ.

  Лікар судово-медичний експерт з експертним стажем роботи 20 років, вища лікарська категорія, третій клас державного службовця, секретар експертно-кваліфікаційної комісії, кандидат медичних наук, доцент кафедри судової медицини та медичного правознавства Буковинського державного медичного університету.

  З жовтні 1997 року працює на посаду завідувача відділу судово-медичної експертизи трупів Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи з присвоєнням 9-го рангу 4-го кваліфікаційного класу державного службовця.

  Напрямки виконуваної роботи: надання консультацій судово-слідчим органам; виступи в судових засіданнях; участь судово-медичного експерта у відтвореннях місця події та скоєння злочину; участь у патологоанатомічних конференціях.

     Павлюкович Олександр Васильович - асистент кафедри судової медицини та медичного правознавства БДМУ

  Після закінчення інтернатури, у лютому 2008 році, прийнятий на посаду міського судово-медичного експерта у Чернівецьке обласне бюро судово-медичної експертизи, а у червні 2008 року переведений на посаду міжрайонного судово-медичного експерта Новоселицького міжрайонного відділення Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи з присвоєнням 12-го рангу 5-го кваліфікаційного класу.

  Приймає активну участь у: виїздах судово-слідчих органів по місцям виявлення трупів у Хотинському та Новоселицькому районах; судових засіданнях районних судів; проведення відтворення місця та обставин подій під час проведення відтворення.

  Загальний медичний стаж складає 9 років, стаж за фахом судова-медицина 9 років. Свій кваліфікаційний рівень підвищив на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти з червня по липень місяць 2015 року.

     Гараздюк Марта Славівна- асистент кафедри судової медицини та медичного правознавства БДМУ.

  У 2010 році з відзнакою закінчила Буковинський державний медичний університет і була рекомендована на наукову роботу. З серпня 2010 р. по січень 2012 р. проходила інтернатуру зі спеціальності «судово-медична експертиза» в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

  Після закінчення інтернатури з лютого 2012 р. по серпень 2012 р. працювала на посаді лікаря-судово-медично експерта-імунолога-стажиста. З серпня 2012 року по серпень 2014 р. навчалася в клінічній ординатурі на кафедрі судової медицини та медичного правознавства Буковинського державного медичного університету.

  Успішно поєднує педагогічну діяльність із роботою чергового експерта у відділенні судово-медичної експертизи трупів Чернівецького обласного бюро судово-медичних експертиз.