ukenfrdeitru

 Участь співробітників Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» у 51-й конференції з судової медицини з міжнародною участю та у 25-й Міжнародній нараді Альп - Адрії - Паннонії з питань судової медицини.

     Упродовж 6-9 червня співробітники Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» доцент кафедри судової медицини та медичного правознавства Ванчуляк О.Я. та асистент цієї ж кафедри Гараздюк М.С. разом із начальником Обласного бюро судово-медичної експертизи Житомирської обласної ради доцентом Зозулею В.М. взяли участь у 51-й конференції з судової медицини з міжнародною участю та у 25-й Міжнародній нараді Альп - Адрії - Паннонії з питань судової медицини, що проходила на базі Коменського університету у м.Братислава Словацької республіки.

Делегати мали змогу познайомитися та обмінятися досвідом з провідними спеціалістами Словацької Республіки та Європи по напрямку судова медицина. Зокрема велику зацікавленість та дискусію викликали лекції членів президії професора S.D. Ferrara (Padova, Italy) та професора D.N. Vieira (Coimbra, Portugal) щодо теперішніх досягнень та перспективи розвитку судової медицини. Загалом у конференції взяли участь більше 100 науковців з Італії, Португалії, Німеччини, Нідерландів, Чехії, Словенії, Австрії, Угорщини, Румунії, Молдови, Латвії, Хорватії, Болгарії та Росії.

Під час проведення заходу наші співробітники приймали активну участь в обговоренні представлених лекцій, а також самі презентували доповідь «Діагностика патологічних станів у судово-медичній практиці при використанні лазерних поляриметричних методів», яка отримала схвальні відгуки закордонних колег.

     У вільний від секційних засідань час делегати мали змогу ознайомитися з архітектурною спадщиною м. Братислава та в якості культурної програми, запропонованої організаторами конференції, відвідати мануфактуру по виробництву кераміки за аутентичними технологіями.