ukenfrdeitru

Семінар-нарада щодо особливостей викладання медичного правознавства

     Близько 20 фахівців навчальної дисципліни «Медичне правознавство» з багатьох навчальних закладів зібралися в Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького 10 квітня, де на кафедрі медичного права було проведено семінар-нараду з представниками кафедр, на яких викладається навчальна дисципліна «Медичне право України» на післядипломному та «Медичне правознавство» на додипломному рівнях освіти.

     Проводила нараду завідувач кафедри професор Ірина Сенюта. Також до участі в семінарі були запрошені професор Тетяна Равчина, в.о. завідувача кафедри загальної та соціальної педагогіки ЛНУ імені Івана Франка, яка поділилась досвідом майстерності педагогічної діяльності, та професор Роман Лесик, завідувач кафедри фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії ЛНМУ імені Данила Галицького, який висвітлив наукометричні підходи до якості оцінки наукової діяльності.

     Від ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» участь в нараді взяла викладач кафедри судової медицини та медичного правознавства – Святослава Юрнюк.

     З-поміж актуальних питань викладання медичного права, навчально-методичного забезпечення, методик викладання, обговорювались чимало проблемних питань: від необхідності розширення кількості годин на дисципліну до підготовки джерельних ресурсів.