Фахівці БДМУ пройшли стажування в Румунії

Доцент кафедри патологічної анатомії к.мед.н. Олена Тюлєнєва і доцент кафедри судової медицини та медичного правознавства к.мед.н. Марта Гараздюк з 3 по 7 жовтня 2022 року взяли участь у кредитній програмі викладацької мобільності з патологічної анатомії та судової медицини у рамках спільного проекту Erasmus + на базі Університету медицини, фармації, науки та технологій імені Жоржа Еміля Паладе м. Тиргу-Муреш (Румунія).

В рамках стажування учасники програми ознайомилися із методологією викладання дисциплін в Університеті медицини, фармації, науки та технологій імені Жоржа Еміля Паладе м. Тиргу-Муреш для англомовних студентів, структурою навчальних програм з патологічної анатомії та судової медицини, організацією навчального процесу та заключних модульних контролів. Фахівці БДМУ також взяли участь у клінічній діагностичній роботі на базі кафедр патологічної анатомії та судової медицини Університету медицини, фармації, науки та технологій імені Жоржа Еміля Паладе.

Результатом стажування став обмін досвідом та методологією викладання, науковою інформацією, досвідом практичної роботи у сфері патоморфологічних досліджень та судово-медичної експертизи, отримання актуальної інформації щодо впровадження сучасних діагностичних методик у навчальний процес у Буковинському державному медичному університеті при викладанні патологічної анатомії та судової медицини вітчизняним та іноземним студентам, розширення мережі контактів із фахівцями галузі медичної освіти Румунії та Європи в цілому, а також розповсюдження інформації про Буковинський державний медичний університет у світовому просторі.