Доцент кафедри судової медицини та медичного правознавства Гараздюк Марта Славівна відвідала ЗОШ № 1, де зустрілася з учнями 9-их та 11-го класів.

У рамках проведення профорієнтаційної роботи 11 вересня доцент кафедри судової медицини та медичного правознавства Гараздюк Марта Славівна відвідала ЗОШ № 1, де зустрілася з учнями 9-их та 11-го класів. Учні були ознайомлені з перспективами та можливостями, які перед ними відкриває навчання у ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет». Під час показу мультимедійної презентації учням було надано інформацію про умови вступу, перелік спеціальностей, роботу підготовчих курсів та можливість дистанційної підготовки до здачі ЗНО та було зазначено, що детальну інформацію про ЗВО можна знайти на сайті vstup.bsmu.edu.ua. Майбутніх абітурієнтів зацікавили наявні в університеті новітні технології отримання освіти з використанням сервера дистанційного навчання «MOODLE» та приємно вразило різноманіття студентського дозвілля.

Особливу увагу викликала інформація щодо відкриття на базі університету симуляційного центру, що дає можливість майбутнім спеціалістам відпрацьовувати практичні навички за допомогою найновіших медичних технологій. Для учнів також була цікавою інформація щодо можливості обміну студентами із закордонними навчальними закладами на основі програми студентського обміну Erasmus Mundus.

Доцент кафедри також роздала учням інформаційні буклети університету та запросила їх разом із батьками на «День відкритих дверей», під час проведення якого їм буде надано детальну інформацію про умови вступу та перелік конкурсних предметів ЗНО.