Круглий стіл на тему: «Сучасні наукові перспективи в судовій медицині»

З нагоди Всесвітнього Дня науки на кафедрі судової медицини та медичного правознавства було проведено круглий стіл на тему: «Сучасні наукові перспективи в судовій медицині» з метою стимулювання інтелектуально і творчо обдарованої молоді, розкриття їхніх природних здібностей, заохочення їх до науково-дослідницької та експериментальної роботи.

У заході брали участь проф. Бачинський В.Т., проф. Ванчуляк О.Я., аспірант Саркісова Ю.В. та студенти 4 курсу спеціальностей «Лікувальна справа» та «Педіатрія». Під час заходу був представлений аналіз останніх досліджень і публікацій з даної тематики, розкриті сучасні діагностичні методики, які застосовуються для проведення наукових досліджень в галузі судової медицини, а також в практичній діяльності судово-медичних експертів. Студенти взяли активну участь в обговоренні результатів інноваційних здобутків провідних вчених світу, а також розповіли про свій власний вклад в наукові досягнення університету.