V Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених.

Упродовж 4-6 квітня у Буковинському державному медичному університеті відбувся V Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених.

До проведення заходу були залучені як викладачі кафедри судової медицини та медичного правознавства, так і студенти-гуртківці. Завідувач кафедри проф. Бачинський В.Т. разом із колегами з інших кафедр під головуванням ректора проф. Бойчука Т.М. забезпечили проведення секції «Морфологія та судова медицина». На секції було представлено 20 доповідей, у тому числі 2 - молодими науковцями-гуртківцями з кафедри судової медицини та медичного правознавства, у яких було представлено новітні тенденції у проведенні морфологічних досліджень: Синько М.В. представила доповідь на тему «Застосування спектрофотометрії як методу дослідження ліквору для судово-медичного визначення давності настання смерті», а Жиряда Н.Я. доповідала «Багатомірна поляризаційна мікроскопія як метод дослідження посмертних змін структури біологічних тканин», за що була нагороджена Дипломом IІ ступеню. Усі доповідачі продемонстрували високий науковий рівень та гідно презентували свої досягнення.

Слід також зазначити, що асистент кафедри Гараздюк М.С. брала участь у проведенні секції «Медицина онлайн» у якості секретаря та виступала у якості рецензента матеріалів конференції, за що отримала грамоту на заключному пленарному засіданні.