ukenfrdeitru

 IV Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених "Інновації та перспективи сучасної медицини"

     Упродовж 5-7 квітня у Буковинському державному медичному університеті відбувся IV Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених «Інновації та перспективи сучасної медицини» (Bukovinian International Medical Congress – BIMCO 2017).

     Викладачі та гуртківці кафедри судової медицини та медичного правознавства взяли активну участь у проведенні даного заходу. Так, завідувач кафедри проф. Бачинський В.Т. та доцент Ванчуляк О.Я. разом із колегами з інших кафедр під головуванням ректора вузу проф. Бойчука Т.М. забезпечили проведення секції «Морфологія та судова медицина». Усього на секції було представлено 13 доповідей, у тому числі 2 - молодими науковцями з Молдови та Литви, у яких було представлено новітні тенденції у проведенні морфологічних досліджень.

     Усі доповідачі продемонстрували високий науковий рівень та гідно презентували свої досягнення, а студентка-гуртківець 4 курсу 21 групи Жиряда Н.Я. за свою роботу «Застосування методу багатомірної поляризаційної мікроскопії у посмертній діагностиці гострої ішемії міокарда» отримала найвищу нагороду – Диплом I ступеню.

     Слід також відзначити, що попередньо за свої наукові розробки дана студентка одержала перемогу у другому турі студентських наукових робіт. Жваву дискусію також викликала доповідь гуртківця Мазура Я.І. «Надання медичної допомоги – правовий аспект», за що він також був відзначений грамотою в номінації «Активна участь в науковій дискусії».

     В цілому, усі учасники секцій отримали задоволення від проведених дебатів, а молоді доповідачі обіцяли приїхати на наступний рік знову з новими цікавими презентаціями.