Студенти відвідали відділення судово-медичної токсикології КМУ «Обласне бюро судово-медичної експертизи» Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА.

За даними Міністерства охорони здоров'я, смертність від гострих отруєнь в Україні входить в першу десятку причин смерті поряд із суїцидом та туберкульозом. Офіційно тільки за минулий рік від гострих отруєнь загинуло більше 9 тисяч осіб, причому у більшій половині випадків смерть настала від отруєння етанолом. Також за останні роки поступово зростає кількість отруєнь пестицидами.

Із загально-просвітницькою метою асистент кафедри судової медицини та медичного правознавства Гараздюк М.С. разом із студентами 45 групи 4-го курсу медичного факультету №3 відвідали відділення судово-медичної токсикології КМУ «Обласне бюро судово-медичної експертизи» Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, де студенти мали змогу дізнатися про сучасні лабораторні методи виявлення хімічних речовин, які спричинили ті чи інші види отруєнь, зокрема отруєння етанолом, різними групами наркотичних речовин та отрутохімікатами, ознайомилися із принципами роботи газового хроматографа та інших приладів, які використовуються у лабораторії.