ukenfrdeitru

 Міжнародна конференція «Сучасні досягнення в галузі судової медицини та проблемні питання при проведенні судово-медичних експертиз у відділі комісійних експертиз та у відділі експертизи трупів»

     2-3 червня 2016року у м. Львів відбулась Міжнародна конференція «Сучасні досягнення в галузі судової медицини та проблемні питання при проведенні судово-медичних експертиз у відділі комісійних експертиз та у відділі експертизи трупів» участь у роботі якої прийняла делегація кафедри судової медицини та медичного правознавства ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет» та Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи  у складі: начальник, д.мед.н., професор Бачинський В.Т.; завідувачі: відділу комісійних експертиз Мельник М.М.; відділу експертизи трупів доцент, к.мед.н., Беженар І.Л., відділу експертизи потерпілих звинувачених та інших осіб асистент Тимчук М.Р.; судово-медичні експерти: доцент, к.мед.н., Ванчуляк О.Я., к.мед.н., Павлюкович О.В. та асистент Гараздюк М.С.

У конференції взяли участь судово-медичні експерти не тільки з усіх куточків України, а й з закордону у тому числі з Словаччини, Італії та Німеччини. Метою проведення наукової конференції стало обговорення актуальних питань та досягнень у галузі судової медицини та проблемні питання при проведенні судово-медичних експертиз у відділі комісійних експертиз та у відділі експертизи трупів.

Під час Першого пленарного засідання завідувач кафедри судової медицини та медичного правознавства ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет», начальник бюро судово-медичної експертиз, д.мед.н., професор Бачинський В.Т. виступив з доповіддю «Сучасні діагностичні можливості визначення давності настання смерті (проблеми та перспективи)»

Виступи всіх доповідачів викликали жвавий інтерес, що стало предметом плідного обговорення та дискусії.