Судово-медична діагностика впливу іонізуючого випромінювання

26.04.2016 року на базі кафедри судової медицини та медичного правознавства було проведено засідання СНТ кафедри на тему: «Судово-медична діагностика впливу іонізуючого випромінювання». Участь в обговоренні тематики прийняли студенти 2 групи медичного факультету №4 спеціальності «Педіатрія».
    Під час обговорення питання завідувач кафедри, професор Бачинський В.Т., асистент кафедри Павлюкович О.В., за участі завідувача відділенням судово-медичної токсикології Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи Лебедінцевою І.О. ознайомили студентів з проблематикою та судово-медичними можливостями визначення впливу іонізуючого випромінення на організм людини та наслідками катастрофи на Чорнобильській АЕС для населення України в цілому та Чернівецької області зокрема.