ukenfrdeitru

Судмедексперти провели навчання із запобігання хворобі Ебола

За інформацією начальника Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи, завідувача кафедри судової медицини та медичного правознавства БДМУ, доктора медичних наук, професора, заслуженого лікаря України Віктора Бачинського, працівники бюро та кафедри провели спільні навчання із запобігання хворобі Ебола. Загалом у них взяли участь майже півсотні працівників. Навчання були проведені на виконання відповідних директив МОЗ і ДОЗ стосовно запобігання занесення й поширення хвороби, викликаної вірусом Ебола.
- Крім специфіки роботи бюро судмедекспертизи, яка супроводжується значним інфекційним ризиком, потенційна небезпека є також з боку студентів із уражених захворюванням країн Африки, які навчаються у нашому медичному вузі, - каже В. Бачинський. – Тому працівники бюро і кафедри мають бути напоготові.
Комплексні навчання включали в себе як теоретичну частину (ознайомлення з морфологією та клінікою хвороби, викликаної вірусом Ебола), так і практичну, під час якої їх учасники тренувалися одягати протичумний костюм, відпрацьовували навички знезараження відпрацьованого матеріалу та користування бактеріологічною укладкою.