на методичній нараді кафедри судової медицини

та медичного правознавства Буковинського державного медичного університету

«__» ____________ 2020 р.

ІЗ СУДОВОЇ МЕДИЦИНИ (СТОМАТОЛОГІЇ). МЕДИЧНОГО ПРАВА УКРАЇНИ

на VI семестр 2019/2020 н.р.

ДЛЯ СТУДЕНТІВ 3 КУРСУ 9 ГРУПИ СТОМАТОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «СТОМАТОЛОГІЯ»

Трива

лість (год)

Організаційно-процесуальні засади судово-медичної експертизи в Україні. Предмет і завдання судової медицини.

03.02.2020

Доц. А.Й. Заволович

Загальні питання судово-медичноі танатологіі. Ранні та пізні трупні явища. Діагностика давності настання смерті.

17.02.2020

Доц. А.Й. Заволович

Загальні питання судово-медичної травматології. Фактори зовнішнього середовища, від дії яких виникають травми. Ушкодження тупими предметами. Ушкодження тупими предметами. Ушкодження слизової оболонки порожнини рота та зубів. Переломи кісток обличчя.

02.03.2020

Доц. А.Й. Заволович

Судово-медична експертиза встановлення ступення тяжкості тілесних ушкоджень. Приводи для судово-медичноі експертизи потерпілих, звинувачених та інших осіб, її організація, особливості проведення і документація.

Юридична класифікація тілесних ушкоджень за ступенем їх тяжкості відповідно до КК Украіни. Тяжкі тілесні ушкодження. Ушкодження середньої тяжкості. Легкі тілесні ушкодження. Судово-експертні критеріі при травмі зубів, щелеп, кісток обличчя. Особливості проведення експертизи у разі непоправного спотворення обличчя.

16.03.2020

Доц. А.Й. Заволович

Судово-медична токсикологія: загальні відомості про отрути та отруєння, класифікація отрут. Судово-медична діагностика алкогольної інтоксикації.

30.03.2020

Доц. А.Й. Заволович

Загальна характеристика джерел права та законодавство Украіни, яке регулює охорону здровя. Основні правові терміни та поняття. Предмет і метод медичного права. Медичне право, як наука. Джерела медичного права. Обєкт і суб’єкт медичного права.

13.04.2020

Доц. А.Й. Заволович

Правова кваліфікація дефектів надання медичної допомоги. Ятрогенна патологія. Нормативно-правова база обігу наркотичних засобів та психотропних речовин.

27.04.2020

Доц. А.Й. Заволович

Правопорушення в охороні здоровя та юридична відповідальність медичних працівників. Види відповідальності медичних працівників.

25.05.2020