на методичній нараді каф.

«___» __________2017 р.

ПЕРЕЛІК ТЕМ, ЩО ВИНЕСЕНІ НА

САМОСТІЙНЕ ПОЗААУДИТОРНЕ ВИВЧЕННЯ

ІЗ СУДОВОЇ МЕДИЦИНИ ТА МЕДИЧНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

на VIІIсеместр 2016/2017 н.р.

ДЛЯ СТУДЕНТІВ 4 КУРСУ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА»

Назва теми

К-сть

год.

Предмет і завдання судової медицини. Історія її розвитку. Внесок видатних вчених у розвиток судової медицини (П.А.Мінакова, С.О.Громова Н.С.Бокаріуса, М.В.Попова).

Судово-медична експертиза трупа у випадку наглої  смерті. Принципи побудови судово-медичного-діагнозу та заповнення лікарського свідоцтва про смерть.

Суд.-мед. експертиза віку. Судово-медична експертиза втрати професійної, спеціальної працездатності.

Судово-медична експертиза у випадках падіння з висоти.

Судово-медична експертиза ушкоджень та смерті від дії крайніх температур.

Судово-медична експертиза ушкоджень від дії променевої енергії.

Судово-медична експертиза ушкоджень та смерті від дії різко зміненого барометричного тиску.

Судово-медична експертиза ушкоджень та смерті від дії біологічних чинників.

Судово-медичне дослідження потожирових, менструальних виділень, слини, молозива, меконію.

Основні методи медико-криміналістичних досліджень.

Правові основи біоетики.

Юридична регламентація питань охорони здоров’я в Україні. Медична допомога та послуга: правова сутність та характеристика за законодавством України.

Правові аспекти паліативної та хоспісної допомоги. Нормативно-правова база з питань паліативної та хоспісної допомоги.

Етичні та соціально-правові проблеми евтаназії.

Нормативно правова база щодо врегулювання обігу наркотичних, психотропних речовин і прекурсорів.

Разом