на методичній нараді каф.

«__» ____________ 2017 р.

ІЗ СУДОВОЇ МЕДИЦИНИ ТА МЕДИЧНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

на VIІI семестр 2016/2017н.р.

ДЛЯ СТУДЕНТІВ 4 КУРСУ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА»

Трива-лість (год)

М.С. Гараздюк

Огляд трупа на місці його виявлення. Ранні та пізні трупні явища. Діагностика давності настання смерті. Загальні питання судово-медичної травматології. Судово-медична експертиза травматизму і транспортної травми.

М.С. Гараздюк

Загальна характеристика джерел права та законодавство України, яке регулює охорону здоров´я. Основні правові терміни та поняття: джерела права, правові норми, правові відносини, правопорушення.

М.С. Гараздюк

Правовий статус суб’єктів медичних правовідносин. Правова кваліфікація дефектів надання медичної допомоги. Ятрогенна патологія. Правопорушення в охороні здоров’я і юридична відповідальність.