на методичній нараді кафедри

судової медицини

та медичного правознавства БДМУ

«__» ____________ 2018 р.

ІЗ СУДОВОЇ МЕДИЦИНИ І МЕДИЧНОГО ПРАВОЗНАВСТВА

на VIІ семестр 2018/2019 н.р.

ДЛЯ СТУДЕНТІВ 4 КУРСУ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ № 2

ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЛІКУВАЛЬНА СПРАВА»

Трива-лість (год)

05.09; IVпара, вул. Чорноморська 17А

ас. Гараздюк М.С.

Огляд трупа на місці його виявлення. Ранні та пізні трупні явища. Діагностика давності настання смерті. Завдання лікаря-спеціаліста в галузі судової медицини під час огляду трупа на місці його виявлення.

03.10; IVпара, вул. Чорноморська 17А

ас. Гараздюк М.С.

Загальні питання судово-медичної травматології. Судово-медична експертиза травматизму і транспортної травми. Фактори зовнішнього середовища, від дії яких виникають травми. Наслідки травм. Опис ушкоджень. Ушкодження тупими предметами. Класифікація тупих предметів. Синці, садна, забиті рани. Переломи кісток. Загальні питання черепно-мозкової травми.

31.10; IVпара, вул. Чорноморська 17А

28.11; IVпара, вул. Чорноморська 17А

ас. Гараздюк М.С.

Судово-медична експертиза професійно-посадових правопорушень медичних працівників. Правові аспекти та регламентація лікарської діяльності: правові відносини у сфері охорони здоров’я. Кримінальна відповідальність медичних працівників за скоєні посадові правопорушення.

12.12; IVпара, вул. Чорноморська 17А

судової медицини