на методичній нараді кафедри

судової медицини

та медичного правознавства БДМУ

«__» ____________ 2017 р.

ІЗ СУДОВОЇ МЕДИЦИНИ на VIІ семестр 2017/2018н.р.

ДЛЯ СТУДЕНТІВ 4 КУРСУ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ № 2

ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЛІКУВАЛЬНА СПРАВА»

Трива-лість (год)

14.09; IVпара,

доц. І.Л. Беженар

Огляд трупа на місці його виявлення. Ранні та пізні трупні явища. Діагностика давності настання смерті. Завдання лікаря-спеціаліста в галузі  судової медицини під час огляду трупа  на місці його виявлення.

12.10; IVпара,

доц. І.Л. Беженар

Загальні питання судово-медичної травматології. Фактори зовнішнього середовища, від дії яких виникають травми. Наслідки травм. Опис ушкоджень. Ушкодження тупими предметами. Класифікація тупих предметів. Синці, садна, забиті рани. Переломи кісток. Загальні питання черепно-мозкової травми.

09.11; IVпара,

доц. І.Л. Беженар

Судово-медична експертиза травматизму і транспортної травми.

07.12; IVпара,

21.12; IVпара,