на методичній нараді каф.

«__» ____________ 2017 р.

ІЗ СУДОВОЇ МЕДИЦИНИ на VIІI семестр 2016/2017н.р.

ДЛЯ СТУДЕНТІВ 4 КУРСУ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПЕДІАТРІЯ»

Трива-лість (год)

14.02. IVпара,

доц. О.Я. Ванчуляк

Огляд трупа на місці його виявлення. Ранні та пізні трупні явища. Діагностика давності настання смерті. Завдання лікаря-спеціаліста в галузі  судової медицини під час огляду трупа  на місці його виявлення.

28.02. IVпара,

доц. О.Я. Ванчуляк

Загальні питання судово-медичної травматології. Фактори зовнішнього середовища, від дії яких виникають травми. Наслідки травм. Опис ушкоджень. Ушкодження тупими предметами. Класифікація тупих предметів. Синці, садна, забиті рани. Переломи кісток. Загальні питання черепно-мозкової травми.

14.03. IVпара,

доц. О.Я. Ванчуляк

Судово-медична експертиза травматизму і транспортної травми.

28.03. IVпара,

11.04. IVпара,

доц. О.Я. Ванчуляк

Завідувач кафедри судової медицини та медичного правознавства,