на методичній нараді каф.

«__» ____________ 2017 р.

ІЗ СУДОВОЇ МЕДИЦИНИ на VIІI семестр 2016/2017н.р.

ДЛЯ СТУДЕНТІВ 4 КУРСУ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЛІКУВАЛЬНА СПРАВА»

Тривалість (год)

16.02, IVпара,

доц. І.Л. Беженар

Огляд трупа на місці його виявлення. Ранні та пізні трупні явища. Діагностика давності настання смерті. Завдання лікаря-спеціаліста в галузі  судової медицини під час огляду трупа  на місці його виявлення.

16.03, IVпара,

доц. І.Л. Беженар

Загальні питання судово-медичної травматології. Фактори зовнішнього середовища, від дії яких виникають травми. Наслідки травм. Опис ушкоджень. Ушкодження тупими предметами. Класифікація тупих предметів. Синці, садна, забиті рани. Переломи кісток. Загальні питання черепно-мозкової травми.

13.04, IVпара,

доц. І.Л. Беженар

Судово-медична експертиза травматизму і транспортної травми.

11.05, IVпара,

25.05, IVпара,

доц. І.Л. Беженар

Завідувач кафедри судової медицини та медичного правознавства,